Browse For Players

NL Pitchers

Arquimedes Caminero
RP, PIT

A.J. Burnett
SP, PIT

A.J. Cole
RP/SP, WSH

A.J. Ramos
RP, MIA

A.J. Schugel
SP, ARI

Aaron Harang
SP, PHI

Aaron Nola
SP, PHI

Adam Conley
SP/RP, MIA

Adam Liberatore
RP, LAD

Adam Loewen
RP, PHI

Adam Morgan
SP, PHI

Addison Reed
RP, NYM

Adrian Houser
RP, MIL

Alec Asher
SP, PHI

Alex Wood
SP, LAD

Allen Webster
SP, ARI

Andre Rienzo
SP, MIA

Andrew Cashner
SP/RP, SD

Andrew Chafin
RP, ARI

Andrew McKirahan
RP, ATL

Anthony DeSclafani
SP, CIN

Antonio Bastardo
RP, PIT

Ariel Pena
SP/RP, MIL

Arodys Vizcaino
RP, ATL

Aroldis Chapman
RP, CIN

Bartolo Colon
SP, NYM

Blake Treinen
RP/SP, WSH

Bobby LaFromboise
RP, PIT

Bobby Parnell
RP, NYM

Boone Logan
RP, COL

Brad Hand
SP/RP, MIA

Brad Ziegler
RP, ARI

Brandon Cunniff
RP, ATL

Brandon Finnegan
RP, CIN

Brett Anderson
SP, LAD

Brett Bochy
RP, SF

Brian Ellington
RP, MIA

Brooks Brown
RP, COL

Bryan Morris
RP, MIA

Bud Norris
SP/RP, SD

Burke Badenhop
RP, CIN

Caleb Cotham
RP, CIN

Carl Edwards
RP, CHC

Carlos Contreras
RP, CIN

Carlos Frias
SP/RP, LAD

Carlos Martinez
SP/RP, STL

Carlos Torres
RP/SP, NYM

Carlos Villanueva
RP/SP, SD

Casey Janssen
RP, WSH

Casey Kelly
SP, SD

Cesar Jimenez
RP, MIL

Chad Bettis
SP, COL

Chad Qualls
RP, COL

Charlie Morton
SP, PIT

Chase Anderson
SP, ARI

Chris Hatcher
RP, LAD

Chris Heston
SP, SF

Chris Narveson
SP/RP, MIA

Chris Rusin
RP/SP, COL

Christian Bergman
RP/SP, COL

Christian Friedrich
RP/SP, COL

Clayton Kershaw
SP, LAD

Clayton Richard
SP/RP, CHC

Cody Hall
RP, SF

Colin Rea
SP, SD

Collin Balester
RP, CIN

Colton Murray
RP, PHI

Corey Knebel
RP, MIL

Cory Gearrin
RP, SF

Craig Kimbrel
RP, SD

Dalier Hinojosa
RP, PHI

Dan Haren
SP, CHC

Dan Winkler
SP, ATL

Daniel Hudson
RP/SP, ARI

Danny Burawa
RP, ATL

Dario Alvarez
RP, NYM

David Buchanan
SP, PHI

David Goforth
RP, MIL

David Hale
SP/RP, COL

David Hernandez
RP, ARI

Donnie Veal
RP, ATL

Edwin Jackson
SP/RP, ATL

Enrique Burgos
RP, ARI

Eric O'Flaherty
RP, NYM

Erik Cordier
RP, MIA

Erik Davis
RP, WSH

Erik Goeddel
RP, NYM

Felipe Rivero
RP, WSH

Fernando Rodney
RP, SD

Francisco Liriano
SP, PIT

Francisco Rodriguez
RP, MIL

Frank Garces
RP, SD

George Kontos
RP, SF

Gerrit Cole
SP, PIT

Gio Gonzalez
SP, WSH

Gonzalez Germen
RP, COL

Hansel Robles
SP, NYM

Hector Neris
RP, PHI

Hector Rondon
RP, CHC

Hunter Strickland
RP, SF

Ian Kennedy
SP, SD

Ian Thomas
RP, LAD

J.A. Happ
SP/RP, PIT

J.J. Hoover
RP, CIN

J.P. Howell
RP, LAD

Jacob deGrom
SP, NYM

Jaime Garcia
SP, STL

Jairo Diaz
RP, COL

Jake Arrieta
SP, CHC

Jake Peavy
SP, SF

James Shields
SP, SD

Jared Hughes
RP, PIT

Jarred Cosart
SP, MIA

Jason Gurka
RP, COL

Jason Hammel
SP, CHC

Javier Lopez
RP, SF

Jay Jackson
RP, SD

Jeanmar Gomez
RP/SP, PHI

Jeff Locke
SP, PIT

Jerad Eickhoff
SP, PHI

Jeremy Affeldt
RP, SF

Jeremy Hellickson
SP, ARI

Jeremy Jeffress
RP, MIL

Jerome Williams
RP/SP, PHI

Jeurys Familia
RP, NYM

Jhoulys Chacin
SP, ARI

Jim Johnson
RP, LAD

Joakim Soria
RP, PIT

Joaquin Benoit
RP, SD

Joe Blanton
RP/SP, PIT

Joe Ross
SP, WSH

Joe Wieland
SP, LAD

Joel Peralta
RP, LAD

John Lackey
SP, STL

John Lamb
SP, CIN

Jon Edwards
RP, SD

Jon Gray
SP, COL

Jon Lester
SP, CHC

Jonathan Broxton
RP, STL

Jonathan Papelbon
RP, WSH

Jonathon Niese
SP, NYM

Jordan Zimmermann
SP, WSH

Jorge De La Rosa
SP, COL

Jorge Lopez
RP, MIL

Jose Fernandez
SP, MIA

Jose Urena
SP, MIA

Josh Collmenter
SP, ARI

Josh Osich
RP, SF

Josh Smith
RP, CIN

Juan Nicasio
RP/SP, LAD

Julio Teheran
SP, ATL

Jumbo Diaz
RP, CIN

Justin De Fratus
RP, PHI

Justin Grimm
RP/SP, CHC

Justin Miller
RP, COL

Justin Nicolino
SP, MIA

Keith Hessler
RP, ARI

Ken Giles
RP, PHI

Kenley Jansen
RP, LAD

Kenny Roberts
RP, PHI

Kevin Quackenbush
RP, SD

Kevin Siegrist
RP, STL

Keyvius Sampson
SP, CIN

Kyle Barraclough
RP, MIA

Kyle Hendricks
SP, CHC

Kyle Kendrick
SP, COL

Kyle Lohse
SP, MIL

Lance Lynn
SP, STL

Logan Verrett
SP/RP, NYM

Luis Avilan
RP, LAD

Luis Garcia
RP, PHI

Madison Bumgarner
SP, SF

Manny Parra
RP, CIN

Marc Rzepczynski
RP, SD

Marcos Mateo
RP, SD

Mark Melancon
RP, PIT

Matt Belisle
RP, STL

Matt Cain
SP, SF

Matt Garza
SP, MIL

Matt Grace
RP, WSH

Matt Harvey
SP, NYM

Matt Marksberry
RP, ATL

Matt Reynolds
RP, ARI

Matt Stites
RP, ARI

Matt Thornton
RP, WSH

Matt Wisler
SP, ATL

Max Scherzer
SP, WSH

Michael Lorenzen
SP, CIN

Michael Wacha
SP, STL

Miguel Castro
RP, COL

Miguel Socolovich
RP, STL

Mike Bolsinger
SP/RP, LAD

Mike Broadway
RP, SF

Mike Dunn
RP, MIA

Mike Leake
SP, SF

Mitch Harris
RP, STL

Nefi Ogando
RP, PHI

Neil Ramirez
RP, CHC

Nick Vincent
RP, SD

Noah Syndergaard
SP, NYM

Odrisamer Despaigne
SP, SD

Patrick Corbin
SP, ARI

Pedro Baez
RP, LAD

Pedro Strop
RP, CHC

Pedro Villarreal
RP, CIN

Peter Moylan
RP, ATL

Rafael Martin
RP, WSH

Randall Delgado
RP/SP, ARI

Randy Choate
RP, STL

Raudel Lazo
RP, MIA

Rex Brothers
RP, COL

Rob Scahill
RP, PIT

Robbie Erlin
SP, SD

Robbie Ray
SP, ARI

Ross Detwiler
SP/RP, ATL

Rubby De La Rosa
SP, ARI

Ryan Kelly
RP, ATL

Ryan Mattheus
RP, CIN

Ryan Vogelsong
SP/RP, SF

Ryan Weber
SP, ATL

Sam LeCure
RP, CIN

Sammy Solis
SP, WSH

Samuel Tuivailala
RP, STL

Santiago Casilla
RP, SF

Scott Baker
RP/SP, LAD

Scott McGough
RP, MIA

Scott Oberg
RP, COL

Sean Gilmartin
RP, NYM

Sergio Romo
RP, SF

Seth Maness
RP, STL

Shawn Kelley
RP, SD

Shelby Miller
SP, ATL

Silvino Bracho
RP, ARI

Simon Castro
RP, COL

Stephen Strasburg
SP, WSH

Steve Cishek
RP, STL

Steven Matz
SP, NYM

Sugar Ray Marimon
RP, ATL

Tanner Roark
SP/RP, WSH

Taylor Jordan
RP/SP, WSH

Taylor Jungmann
SP, MIL

Tim Hudson
SP, SF

Tim Stauffer
RP/SP, NYM

Tom Koehler
SP, MIA

Tommy Hunter
RP/SP, CHC

Tony Cingrani
RP/SP, CIN

Tony Watson
RP, PIT

Travis Wood
SP, CHC

Trevor Cahill
SP/RP, CHC

Trevor Rosenthal
RP, STL

Tsuyoshi Wada
SP, CHC

Tyler Clippard
RP, NYM

Tyler Cravy
SP, MIL

Tyler Lyons
SP/RP, STL

Tyler Thornburg
RP/SP, MIL

Tyler Wagner
SP, MIL

Tyson Ross
SP/RP, SD

Vance Worley
SP, PIT

Will Smith
RP/SP, MIL

Williams Perez
SP, ATL

Wily Peralta
SP, MIL

Yhonathan Barrios
RP, MIL

Yimi Garcia
RP, LAD

Yoervis Medina
RP, CHC

Yohan Flande
SP/RP, COL

Yusmeiro Petit
RP/SP, SF

Zach Davies
SP, MIL

Zach Rosscup
RP, CHC

Zack Godley
SP/RP, ARI

Zack Greinke
SP, LAD

NL Batters

A.J. Ellis
C, LAD

A.J. Pierzynski
C, ATL

A.J. Pollock
CF, ARI

Aaron Altherr
LF, PHI

Aaron Hill
2B/3B, MIL

Adam Duvall
LF/1B, CIN

Adam Lind
1B, MIL

Addison Russell
2B, CHC

Adeiny Hechavarria
SS/3B, MIA

Adonis Garcia
3B/LF, ATL

Adrian Gonzalez
1B, LAD

Alejandro De Aza
LF/RF, SF

Alex Dickerson
RF, SD

Alex Guerrero
LF/3B, LAD

Alexi Amarista
SS, SD

Andre Ethier
RF/LF, LAD

Andrelton Simmons
SS, ATL

Andres Blanco
SS/3B, PHI

Andrew McCutchen
CF, PIT

Angel Pagan
CF, SF

Anthony Recker
C, NYM

Anthony Rendon
2B/3B, WSH

Anthony Rizzo
1B, CHC

Aramis Ramirez
3B, PIT

Austin Barnes
C, LAD

Austin Hedges
C, SD

Austin Jackson
CF, CHC

Ben Paulsen
1B/LF, COL

Ben Revere
LF/CF, WSH

Ben Zobrist
2B/LF, CHC

Brandon Barnes
LF/RF, COL

Brandon Belt
1B, SF

Brandon Crawford
SS, SF

Brandon Drury
3B/2B, ARI

Brandon Moss
RF/1B, STL

Brandon Phillips
2B, CIN

Brayan Pena
C, CIN

Brennan Boesch
RF/CF, CIN

Brett Wallace
1B/3B, SD

Brian Bogusevic
RF/LF, PHI

Bryce Harper
RF, WSH

Buster Posey
C/1B, SF

Cameron Maybin
CF, ATL

Cameron Rupp
C, PHI

Carl Crawford
LF, LAD

Carlos Gonzalez
RF/LF, COL

Carlos Ruiz
C, PHI

Casey McGehee
3B/1B, MIA

Charlie Blackmon
CF/LF, COL

Chase d'Arnaud
SS, PHI

Chase Utley
2B, LAD

Chris Carter
1B, MIL

Chris Coghlan
LF/2B, CHC

Chris Denorfia
RF/LF, CHC

Chris Heisey
CF/RF, LAD

Chris Herrmann
C/RF, ARI

Chris Owings
2B, ARI

Chris Stewart
C, PIT

Christian Bethancourt
C, ATL

Christian Yelich
LF, MIA

Clint Barmes
SS, SD

Clint Robinson
1B, WSH

Cody Asche
LF/3B, PHI

Cody Decker
1B, SD

Cole Gillespie
LF/RF, MIA

Corey Dickerson
LF/CF, COL

Corey Seager
SS/3B, LAD

Cory Spangenberg
3B/2B, SD

Cristhian Adames
SS/2B, COL

Curtis Granderson
RF/CF, NYM

Dan Uggla
2B, WSH

Daniel Castro
SS, ATL

Daniel Descalso
SS/2B, COL

Daniel Murphy
2B/3B, NYM

Danny Espinosa
2B/3B, WSH

Darin Ruf
RF/1B, PHI

Darnell Sweeney
2B, PHI

David Peralta
LF, ARI

David Ross
C, CHC

David Wright
3B, NYM

Dee Gordon
2B, MIA

Denard Span
CF, SF

Derek Dietrich
LF/3B, MIA

Derek Norris
C, SD

Dexter Fowler
CF, CHC

Dilson Herrera
2B/SS, NYM

DJ LeMahieu
2B/3B, COL

Domingo Santana
LF, MIL

Domonic Brown
RF, PHI

Donovan Solano
2B, MIA

Dustin Garneau
C, COL

Ed Easley
C, STL

Ehire Adrianza
2B/SS, SF

Elian Herrera
2B/3B, MIL

Elias Diaz
C, PIT

Ender Inciarte
RF/LF, ARI

Eric Campbell
3B, NYM

Eric Young Jr.
LF, NYM

Erik Kratz
C, PHI

Eugenio Suarez
SS, CIN

Francisco Cervelli
C, PIT

Freddie Freeman
1B, ATL

Freddy Galvis
SS/3B, PHI

Greg Garcia
SS/2B, STL

Gregor Blanco
CF/LF, SF

Gregory Polanco
RF, PIT

Hector Olivera
3B/2B, ATL

Hernan Perez
3B/2B, MIL

Howie Kendrick
2B, LAD

Ian Desmond
SS, WSH

Ichiro Suzuki
RF, MIA

Ivan De Jesus
2B/SS, CIN

Jace Peterson
2B/3B, ATL

Jackson Williams
C, SF

Jacob Realmuto
C, MIA

Jaff Decker
LF, PIT

Jake Lamb
3B, ARI

Jamie Romak
RF, ARI

Jarrett Parker
RF, SF

Jarrod Saltalamacchia
C, ARI

Jason Bourgeois
CF/LF, CIN

Jason Heyward
RF, STL

Jason Rogers
1B, MIL

Javier Baez
2B/SS, CHC

Jay Bruce
RF, CIN

Jayson Werth
RF, WSH

Jean Segura
SS, ARI

Jedd Gyorko
2B/3B, SD

Jeff Francoeur
RF, PHI

Jeff Mathis
C, MIA

Jhonny Peralta
SS, STL

Jimmy Rollins
SS, LAD

Joc Pederson
CF, LAD

Joey Votto
1B, CIN

Johnny Monell
C, NYM

Jon Jay
CF, STL

Jonathan Herrera
2B/3B, CHC

Jonathan Lucroy
C, MIL

Jordy Mercer
SS, PIT

Jorge Soler
RF, CHC

Jose Lobaton
C, WSH

Jose Peraza
2B/SS, LAD

Jose Reyes
SS, COL

Josh Harrison
3B/2B, PIT

Juan Lagares
CF, NYM

Juan Uribe
3B, NYM

Justin Bour
1B, MIA

Justin Morneau
1B, COL

Justin Ruggiano
RF/CF, LAD

Justin Turner
3B/2B, LAD

Justin Upton
LF/RF, SD

Kelby Tomlinson
2B, SF

Kelly Johnson
3B/LF, NYM

Keon Broxton
LF/CF, PIT

Kevin Frandsen
LF/2B, SF

Kevin Plawecki
C, NYM

Khristopher Davis
LF, MIL

Kike Hernandez
2B/SS, LAD

Kirk Nieuwenhuis
LF/CF, NYM

Kolten Wong
2B, STL

Kris Bryant
3B, CHC

Kyle Parker
LF, COL

Kyle Schwarber
C, CHC

Logan Schafer
LF/CF, MIL

Lucas Duda
1B, NYM

Luis Sardinas
2B/SS, MIL

Mac Williamson
LF, SF

Maikel Franco
3B, PHI

Marcell Ozuna
CF, MIA

Mark Reynolds
1B/3B, STL

Marlon Byrd
LF/RF, SF

Martin Maldonado
C, MIL

Martin Prado
3B/2B, MIA

Matt Adams
1B, STL

Matt Carpenter
3B, STL

Matt Den Dekker
LF/CF, WSH

Matt Holliday
LF, STL

Matt Kemp
RF/CF, SD

Matt Szczur
RF/CF, CHC

Matthew Duffy
3B/2B, SF

Melvin Upton
CF, SD

Michael Bourn
CF, ATL

Michael Conforto
LF, NYM

Michael Cuddyer
LF/1B, NYM

Michael Reed
RF, MIL

Michael Taylor
RF/CF, WSH

Miguel Montero
C, CHC

Miguel Rojas
SS/3B, MIA

Mike Morse
1B/LF, PIT

Neil Walker
2B/3B, PIT

Nevin Ashley
C, MIL

Nick Ahmed
SS, ARI

Nick Markakis
RF, ATL

Nick Noonan
SS/2B, SF

Nick Swisher
1B/RF, ATL

Nolan Arenado
3B, COL

Odubel Herrera
CF/2B, PHI

Oscar Hernandez
C, ARI

Pat Venditte
LF, MIL

Paul Goldschmidt
1B, ARI

Pedro Alvarez
1B/3B, PIT

Pedro Ciriaco
3B/2B, ATL

Pedro Florimon
SS, PIT

Pedro Severino
C, WSH

Pete Kozma
SS/2B, STL

Peter Bourjos
CF, STL

Peter O'Brien
LF/RF, ARI

Philip Gosselin
2B/3B, ARI

Quintin Berry
LF/CF, CHC

Rafael Ynoa
SS/3B, COL

Ramon Cabrera
C, CIN

Randal Grichuk
LF/CF, STL

Rocky Gale
C, SD

Ronald Torreyes
3B/2B, LAD

Ruben Tejada
SS, NYM

Ryan Braun
RF/LF, MIL

Ryan Howard
1B, PHI

Ryan LaMarre
CF, CIN

Ryan Lavarnway
C/1B, ATL

Ryan Zimmerman
3B/LF, WSH

Rymer Liriano
RF, MIL

Scooter Gennett
2B, MIL

Scott Schebler
LF, LAD

Scott Van Slyke
LF/CF, LAD

Sean Rodriguez
2B/LF, PIT

Shane Peterson
LF/CF, MIL

Skip Schumaker
LF/2B, CIN

Socrates Brito
RF/CF, ARI

Starlin Castro
SS, CHC

Starling Marte
LF, PIT

Stephen Piscotty
LF, STL

Thomas Pham
CF/LF, STL

Todd Cunningham
LF/CF, ATL

Todd Frazier
3B/1B, CIN

Tom Murphy
C, COL

Tomas Telis
C, MIA

Tommy La Stella
2B/3B, CHC

Tony Cruz
C, STL

Travis d'Arnaud
C, NYM

Travis Ishikawa
1B/LF, PIT

Travis Jankowski
CF, SD

Travis Snider
RF/LF, PIT

Travis Tartamella
C, STL

Trea Turner
SS, WSH

Trevor Brown
C, SF

Tucker Barnhart
C, CIN

Tyler Holt
CF/LF, CIN

Tyler Moore
1B/LF, WSH

Welington Castillo
C, ARI

Wil Myers
CF/1B, SD

Wilin Rosario
C, COL

Wilmer Difo
SS, WSH

Wilmer Flores
SS/2B, NYM

Wilson Ramos
C, WSH

Yadiel Rivera
SS/3B, MIL

Yadier Molina
C, STL

Yangervis Solarte
3B/2B, SD

Yasiel Puig
RF/CF, LAD

Yasmani Grandal
C, LAD

Yasmany Tomas
RF, ARI

Yoenis Cespedes
LF, NYM

Yunel Escobar
3B/SS, WSH

AL Pitchers

A.J. Achter
RP, MIN

Aaron Brooks
RP, OAK

Aaron Loup
RP, TOR

Aaron Sanchez
SP/RP, TOR

Adam Warren
RP, NYY

Al Alburquerque
RP, DET

Alex Colome
SP, TB

Alex Wilson
RP, DET

Alexi Ogando
RP/SP, BOS

Alfredo Simon
SP/RP, DET

Andrew Albers
RP, TOR

Andrew Bailey
RP, NYY

Andrew Bellatti
RP, TB

Andrew Faulkner
RP, TEX

Andrew Heaney
SP, LAA

Andrew Miller
RP, NYY

Anthony Bass
RP, TEX

Arnold Leon
RP, OAK

Austin Adams
RP, CLE

Barry Zito
SP, OAK

Blaine Boyer
RP, MIN

Blaine Hardy
RP, DET

Bo Schultz
RP, TOR

Brad Boxberger
RP, TB

Brad Brach
RP, BAL

Branden Pinder
RP, NYY

Brandon Gomes
RP, TB

Brett Cecil
RP, TOR

Brian Duensing
RP/SP, MIN

Brian Matusz
RP/SP, BAL

Bruce Rondon
RP, DET

Bryan Mitchell
RP, NYY

Bryan Shaw
RP, CLE

Buck Farmer
SP/RP, DET

C.C. Lee
RP, CLE

C.J. Riefenhauser
RP, TB

Cam Bedrosian
RP, LAA

Carlos Carrasco
SP/RP, CLE

Carlos Rodon
SP, CHW

Carson Smith
RP, SEA

Casey Fien
RP, MIN

CC Sabathia
SP, NYY

Cesar Ramos
RP/SP, LAA

Chad Jenkins
RP/SP, TOR

Chasen Shreve
RP, NYY

Chaz Roe
RP, BAL

Chi Chi Gonzalez
SP, TEX

Chris Archer
SP, TB

Chris Bassitt
SP/RP, OAK

Chris Capuano
SP/RP, NYY

Chris Martin
RP, NYY

Chris Ryan Young
SP, KC

Chris Sale
SP, CHW

Chris Tillman
SP, BAL

Cody Allen
RP, CLE

Cody Anderson
SP, CLE

Cody Martin
RP, OAK

Colby Lewis
SP, TEX

Cole Hamels
SP, TEX

Collin McHugh
SP/RP, HOU

Corey Kluber
SP/RP, CLE

Cory Rasmus
RP, LAA

Craig Breslow
RP, BOS

Dallas Keuchel
SP/RP, HOU

Dan Jennings
RP, CHW

Dan Otero
RP, CLE

Dan Straily
SP, HOU

Daniel Coulombe
RP, OAK

Daniel Norris
SP/RP, DET

Daniel Webb
RP, CHW

Danny Duffy
SP, KC

Danny Farquhar
RP, SEA

Danny Salazar
SP, CLE

Darren O'Day
RP, BAL

David Price
SP, TOR

David Robertson
RP, CHW

David Rollins
RP, SEA

Dellin Betances
RP, NYY

Derek Holland
SP, TEX

Doug Fister
SP, HOU

Drew Hutchison
SP, TOR

Drew Pomeranz
SP/RP, OAK

Drew Smyly
SP, TB

Drew Storen
RP, TOR

Drew VerHagen
SP, DET

Edinson Volquez
SP, KC

Eduardo Rodriguez
SP, BOS

Enny Romero
SP, TB

Erasmo Ramirez
SP/RP, TB

Erik Johnson
SP, CHW

Ervin Santana
SP, MIN

Felix Doubront
SP, OAK

Felix Hernandez
SP, SEA

Fernando Abad
RP/SP, OAK

Fernando Rodriguez
RP, OAK

Fernando Salas
RP, LAA

Frankie Montas
RP, CHW

Franklin Morales
RP, KC

Garrett Richards
SP/RP, LAA

Gavin Floyd
SP, CLE

Giovanni Soto
RP, CLE

Glen Perkins
RP, MIN

Greg Holland
RP, KC

Heath Hembree
RP, BOS

Hector Santiago
SP/RP, LAA

Henry Owens
SP, BOS

Hisashi Iwakuma
SP/RP, SEA

Huston Street
RP, LAA

Ian Krol
RP, DET

Ivan Nova
SP, NYY

J.C. Ramirez
RP, SEA

J.R. Graham
RP, MIN

Jake Diekman
RP, TEX

Jake Odorizzi
SP, TB

Jake Petricka
RP, CHW

James Paxton
SP/RP, SEA

James Pazos
RP, NYY

Jason Garcia
RP, BAL

Jean Machi
RP, BOS

Jeff Ferrell
RP, DET

Jeff Francis
SP/RP, TOR

Jeff Manship
RP/SP, CLE

Jeff Samardzija
SP/RP, CHW

Jered Weaver
SP, LAA

Jeremy Guthrie
SP, KC

Joba Chamberlain
RP, KC

Joe Beimel
RP, SEA

Joe Kelly
SP/RP, BOS

Joe Smith
RP, LAA

Joe Thatcher
RP, CLE

John Axford
RP, OAK

John Danks
SP, CHW

Johnny Cueto
SP, KC

Jonathan Aro
RP, BOS

Jorge Rondon
RP, BAL

Jose Alvarez
RP/SP, LAA

Jose Quintana
SP/RP, CHW

Jose Ramirez
RP, SEA

Jose Valdez
RP, DET

Josh Fields
RP, HOU

Josh Tomlin
SP, CLE

Justin Verlander
SP, DET

Justin Wilson
RP, NYY

Kelvin Herrera
RP, KC

Keone Kela
RP, TEX

Kevin Gausman
RP/SP, BAL

Kevin Jepsen
RP, MIN

Kirby Yates
RP, TB

Kris Medlen
RP/SP, KC

Kyle Crockett
RP, CLE

Kyle Gibson
SP, MIN

Kyle Lobstein
SP/RP, DET

Kyle Ryan
SP/RP, DET

Lance McCullers
SP, HOU

LaTroy Hawkins
RP, TOR

Liam Hendriks
RP/SP, TOR

Logan Darnell
RP, MIN

Logan Kensing
RP, SEA

Louis Coleman
RP, KC

Luis Severino
SP, NYY

Luke Gregerson
RP, HOU

Luke Hochevar
RP/SP, KC

Luke Jackson
RP, TEX

Marco Estrada
SP/RP, TOR

Marcus Stroman
SP, TOR

Mark Buehrle
SP, TOR

Mark Lowe
RP, TOR

Martin Perez
SP/RP, TEX

Masahiro Tanaka
SP, NYY

Matt Albers
RP, CHW

Matt Andriese
SP/RP, TB

Matt Barnes
RP, BOS

Matt Boyd
SP, DET

Matt Moore
SP, TB

Matt Shoemaker
SP, LAA

Mayckol Guaipe
RP, SEA

Michael Feliz
RP, HOU

Michael Mariot
RP, KC

Michael Pineda
SP, NYY

Michael Tonkin
RP, MIN

Miguel Almonte
RP, KC

Miguel Gonzalez
SP/RP, BAL

Mike Fiers
SP/RP, HOU

Mike Morin
RP, LAA

Mike Pelfrey
SP, MIN

Mike Wright
SP, BAL

Mychal Givens
RP, BAL

Nate Jones
RP, CHW

Nate Karns
SP, TB

Nathan Eovaldi
SP, NYY

Neal Cotts
RP, MIN

Neftali Feliz
RP/SP, DET

Nick Goody
RP, NYY

Nick Martinez
SP/RP, TEX

Nick Rumbelow
RP, NYY

Nick Tropeano
SP, LAA

Noe Ramirez
RP, BOS

Oliver Drake
RP, BAL

Oliver Perez
RP/SP, HOU

Pat Neshek
RP, HOU

Phil Hughes
SP, MIN

R.A. Dickey
SP, TOR

R.J. Alvarez
RP, OAK

Randy Wolf
SP, DET

Rich Hill
RP/SP, BOS

Rick Porcello
SP, BOS

Ricky Nolasco
SP, MIN

Rob Rasmussen
RP, SEA

Robbie Ross
SP, BOS

Roberto Osuna
RP, TOR

Roenis Elias
SP, SEA

Roman Mendez
RP, BOS

Ross Ohlendorf
RP/SP, TEX

Ryan Cook
RP, BOS

Ryan Dull
RP, OAK

Ryan Madson
RP, KC

Ryan O'Rourke
RP, MIN

Ryan Tepera
SP, TOR

Ryan Webb
RP, CLE

Sam Dyson
RP, TEX

Sam Freeman
RP, TEX

Scott Alexander
RP, KC

Scott Carroll
RP/SP, CHW

Scott Kazmir
SP, HOU

Sean Doolittle
RP, OAK

Sean Nolin
SP, OAK

Shawn Armstrong
RP, CLE

Shawn Tolleson
RP, TEX

Sonny Gray
SP/RP, OAK

Steve Delabar
RP, TOR

Steve Geltz
RP, TB

Steve Johnson
SP, BAL

T.J. McFarland
RP, BAL

Taijuan Walker
SP, SEA

Tanner Scheppers
SP/RP, TEX

Tom Gorzelanny
RP/SP, DET

Tom Wilhelmsen
RP, SEA

Tommy Layne
RP, BOS

Tommy Milone
SP, MIN

Tony Sipp
RP, HOU

Tony Zych
RP, SEA

Trevor Bauer
SP, CLE

Trevor Gott
RP, LAA

Trevor May
SP, MIN

Tyler Duffey
SP, MIN

Tyler Wilson
SP, BAL

Ubaldo Jimenez
SP, BAL

Vidal Nuno
RP, SEA

Vincent Velasquez
RP, HOU

Wade Davis
RP/SP, KC

Wade Miley
SP, BOS

Wei-Yin Chen
SP, BAL

Wesley Wright
RP/SP, LAA

Will Harris
RP, HOU

Xavier Cedeno
RP, TB

Yordano Ventura
SP, KC

Yovani Gallardo
SP, TEX

Zach Britton
RP/SP, BAL

Zach Duke
RP/SP, CHW

Zach McAllister
RP/SP, CLE

Zach Putnam
RP, CHW

AL Batters

Aaron Hicks
CF, MIN

Abraham Almonte
CF/RF, CLE

Adam Eaton
CF, CHW

Adam Jones
CF, BAL

Adam LaRoche
1B/DH, CHW

Adam Moore
C, CLE

Adrian Beltre
3B, TEX

Albert Pujols
1B, LAA

Alcides Escobar
SS, KC

Alex Avila
C, DET

Alex Gordon
LF, KC

Alex Rios
RF/CF, KC

Alex Rodriguez
3B, NYY

Alexei Ramirez
SS, CHW

Allen Craig
RF/1B, BOS

Andrew Romine
SS/3B, DET

Angel Sanchez
SS/2B, CHW

Anthony Gose
CF/LF, DET

Asdrubal Cabrera
SS, TB

Austin Romine
C, NYY

Avisail Garcia
RF, CHW

Billy Burns
CF, OAK

Billy Butler
DH/1B, OAK

Blake Swihart
C, BOS

Bobby Wilson
C, TEX

Brad Miller
SS, SEA

Brandon Guyer
LF/CF, TB

Brendan Ryan
SS/2B, NYY

Brett Gardner
LF/CF, NYY

Brett Lawrie
3B/2B, OAK

Brian Dozier
2B, MIN

Brian McCann
C, NYY

Brock Holt
2B/3B, BOS

Bryan Anderson
C, OAK

Bryan Holaday
C, DET

Byron Buxton
CF, MIN

C.J. Cron
DH/1B, LAA

Caleb Joseph
C, BAL

Carlos Beltran
RF, NYY

Carlos Corporan
C, TEX

Carlos Correa
SS, HOU

Carlos Gomez
CF, HOU

Carlos Perez
C, LAA

Carlos Sanchez
2B/SS, CHW

Carlos Santana
1B/C, CLE

Carson Blair
C, OAK

Chase Headley
3B, NYY

Cheslor Cuthbert
3B, KC

Chris Colabello
LF/1B, TOR

Chris Davis
1B/RF, BAL

Chris Gimenez
C, TEX

Chris Iannetta
C, LAA

Chris Johnson
3B/1B, CLE

Chris Young
CF/LF, NYY

Christian Colon
SS/2B, KC

Christian Walker
1B, BAL

Cliff Pennington
SS/2B, TOR

Coco Crisp
CF/LF, OAK

Colby Rasmus
LF/CF, HOU

Collin Cowgill
LF/RF, LAA

Craig Gentry
CF/LF, OAK

Dalton Pompey
CF/LF, TOR

Dan Robertson
LF/CF, LAA

Daniel Nava
RF/1B, TB

Danny Santana
CF/SS, MIN

Danny Valencia
3B/2B, OAK

Dariel Alvarez
RF, BAL

Darwin Barney
2B/SS, TOR

David DeJesus
LF, LAA

David Freese
3B, LAA

David Lough
LF/CF, BAL

David Murphy
LF/RF, LAA

David Ortiz
DH, BOS

Delino DeShields Jr.
CF/LF, TEX

Deven Marrero
2B/SS, BOS

Didi Gregorius
SS, NYY

Dioner Navarro
C, TOR

Dixon Machado
SS/2B, DET

Drew Butera
C, KC

Drew Stubbs
CF/RF, TEX

Dustin Ackley
LF/CF, NYY

Dustin Pedroia
2B, BOS

Eddie Rosario
CF/RF, MIN

Eduardo Escobar
SS/LF, MIN

Eduardo Nunez
SS/3B, MIN

Edwin Encarnacion
1B, TOR

Efren Navarro
LF/1B, LAA

Elvis Andrus
SS, TEX

Eric Fryer
C, MIN

Eric Hosmer
1B, KC

Eric Sogard
2B, OAK

Erick Aybar
SS, LAA

Evan Gattis
DH, HOU

Evan Longoria
3B, TB

Ezequiel Carrera
LF/RF, TOR

Francisco Lindor
SS, CLE

Francisco Pena
C, KC

Franklin Gutierrez
CF, SEA

Gary Sanchez
C, NYY

George Springer
RF/CF, HOU

Geovany Soto
C, CHW

Gerardo Parra
LF/CF, BAL

Giovanny Urshela
3B, CLE

Gordon Beckham
3B/2B, CHW

Grady Sizemore
CF/LF, TB

Grant Green
2B/SS, LAA

Greg Bird
1B, NYY

Hank Conger
C, HOU

Hanser Alberto
2B/SS, TEX

Ian Kinsler
2B, DET

J.B. Shuck
LF, CHW

J.D. Martinez
RF, DET

J.J. Hardy
SS, BAL

J.P. Arencibia
C, TB

J.R. Murphy
C, NYY

Jackie Bradley
RF/CF, BOS

Jacoby Ellsbury
CF, NYY

Jake Marisnick
CF/RF, HOU

Jake Smolinski
SS, OAK

James Jones
CF, SEA

James Loney
1B, TB

James McCann
C, DET

Jarrod Dyson
CF/RF, KC

Jason Castro
C, HOU

Jason Kipnis
2B, CLE

Jason Pridie
CF, OAK

Jed Lowrie
SS/3B, HOU

Jefry Marte
1B/3B, DET

Jerry Sands
LF, CLE

Jesus Aguilar
1B, CLE

Jesus Montero
1B, SEA

Jesus Sucre
C, SEA

Jett Bandy
C, LAA

Jimmy Paredes
2B/DH, BAL

Joe Mauer
1B, MIN

Joey Butler
DH/LF, CLE

Joey Gallo
3B/LF, TEX

John Hicks
C, SEA

John Jaso
C, TB

Johnny Giavotella
2B, LAA

Jon Singleton
1B, HOU

Jonathan Diaz
SS, TOR

Jonathan Schoop
2B/3B, BAL

Jonathan Villar
SS, HOU

Jonny Gomes
LF, KC

Jose Abreu
1B, CHW

Jose Altuve
2B, HOU

Jose Bautista
RF, TOR

Jose Iglesias
SS/3B, DET

Jose Pirela
2B, NYY

Jose Ramirez
SS/2B, CLE

Josh Donaldson
3B, TOR

Josh Hamilton
LF/RF, TEX

Josh Reddick
RF, OAK

Josh Rutledge
SS/2B, BOS

Josh Thole
C, TOR

Josh Wilson
2B/3B, DET

Junior Lake
LF/RF, BAL

Justin Smoak
1B, TOR

Kaleb Cowart
3B, LAA

Kendrys Morales
DH/1B, KC

Kennys Vargas
1B, MIN

Ketel Marte
SS, SEA

Kevin Kiermaier
CF/RF, TB

Kevin Pillar
CF/LF, TOR

Kole Calhoun
RF, LAA

Kurt Suzuki
C, MIN

Kyle Kubitza
3B, LAA

Kyle Seager
3B, SEA

Leonys Martin
CF, TEX

Leury Garcia
2B/SS, CHW

Logan Forsythe
2B/1B, TB

Logan Morrison
1B/RF, SEA

Lonnie Chisenhall
3B, CLE

Lorenzo Cain
CF/RF, KC

Luis Valbuena
3B/2B, HOU

Luke Maile
C, TB

Manny Machado
3B, BAL

Marcus Semien
3B/2B, OAK

Mark Canha
1B/LF, OAK

Mark Trumbo
LF/1B, SEA

Marwin Gonzalez
SS/3B, HOU

Matt Duffy
3B/1B, HOU

Matt Hague
1B, TOR

Matt Wieters
C, BAL

Matthew Joyce
LF/RF, LAA

Max Kepler
1B/RF, MIN

Max Muncy
1B/3B, OAK

Max Stassi
C, HOU

Melky Cabrera
LF, CHW

Micah Johnson
2B, CHW

Michael Brantley
LF/CF, CLE

Michael Martinez
2B/3B, CLE

Miguel Cabrera
1B/3B, DET

Miguel Sano
DH, MIN

Mike Aviles
SS/3B, CLE

Mike Moustakas
3B, KC

Mike Napoli
1B, CLE

Mike Olt
3B, CHW

Mike Trout
CF/LF, LAA

Mikie Mahtook
RF/CF, TB

Mitch Moreland
1B, TEX

Mookie Betts
CF, BOS

Munenori Kawasaki
2B/SS, TOR

Nelson Cruz
RF/LF, SEA

Nick Castellanos
3B, DET

Nick Franklin
2B/SS, TB

Nolan Reimold
RF/LF, BAL

Omar Infante
2B, KC

Orlando Calixte
SS, KC

Pablo Sandoval
3B, BOS

Paul Janish
SS/3B, BAL

Paulo Orlando
RF/LF, KC

Preston Tucker
LF, HOU

Prince Fielder
1B, TEX

Rajai Davis
CF/LF, CLE

Rene Rivera
C, TB

Richie Shaffer
3B/1B, TB

Rico Noel
RF, NYY

Rob Brantly
C, CHW

Robert Refsnyder
2B, NYY

Roberto Perez
C, CLE

Robinson Cano
2B, SEA

Robinson Chirinos
C, TEX

Rougned Odor
2B, TEX

Rusney Castillo
RF/CF, BOS

Russell Martin
C, TOR

Ryan Flaherty
2B/SS, BAL

Ryan Goins
2B/SS, TOR

Ryan Hanigan
C, BOS

Ryan Jackson
2B/SS, LAA

Ryan Raburn
LF/RF, CLE

Ryan Rua
1B/LF, TEX

Ryan Strausborger
LF/RF, TEX

Salvador Perez
C, KC

Sam Fuld
CF/LF, OAK

Sandy Leon
C, BOS

Seth Smith
LF/RF, SEA

Shane Robinson
RF/CF, MIN

Shane Victorino
RF/CF, LAA

Shawn O'Malley
SS/2B, SEA

Shin-Soo Choo
RF, TEX

Slade Heathcott
CF, NYY

Stefen Romero
RF, SEA

Stephen Drew
2B/SS, NYY

Stephen Vogt
C/1B, OAK

Steve Clevenger
C, BAL

Steve Pearce
LF/2B, TB

Steven Baron
C, SEA

Steven Moya
RF, DET

Steven Souza
RF/CF, TB

Taylor Featherston
3B/2B, LAA

Terrance Gore
LF, KC

Tim Beckham
2B/SS, TB

Torii Hunter
RF, MIN

Travis Shaw
3B/1B, BOS

Trayce Thompson
CF, CHW

Trevor Plouffe
3B, MIN

Troy Tulowitzki
SS, TOR

Tyler Collins
LF, DET

Tyler Flowers
C, CHW

Tyler Ladendorf
2B/3B, OAK

Tyler Saladino
SS/3B, CHW

Victor Martinez
DH/1B, DET

Will Venable
RF/CF, TEX

Xander Bogaerts
SS/3B, BOS

Yan Gomes
C, CLE