Browse For Players

NL Pitchers

Arquimedes Caminero
RP, PIT

A.J. Cole
RP/SP, WSH

A.J. Ramos
RP, MIA

A.J. Schugel
RP, PIT

Aaron Nola
SP, PHI

Adam Conley
SP/RP, MIA

Adam Liberatore
RP, LAD

Adam Ottavino
RP, COL

Adam Wainwright
SP, STL

Addison Reed
RP, NYM

Albert Suarez
SP, SF

Andrew Bailey
RP, PHI

Andrew Cashner
SP/RP, SD

Anthony DeSclafani
SP, CIN

Antonio Bastardo
RP, NYM

Archie Bradley
SP, ARI

Aroldis Chapman
RP, CHC

Bartolo Colon
SP, NYM

Blaine Boyer
RP, MIL

Blake Treinen
RP/SP, WSH

Blake Wood
RP, CIN

Boone Logan
RP, COL

Brad Hand
RP/SP, SD

Braden Shipley
SP, ARI

Brandon Finnegan
SP, CIN

Brandon Maurer
RP/SP, SD

Brandon McCarthy
SP, LAD

Brett Oberholtzer
RP/SP, PHI

Bud Norris
SP/RP, LAD

Carl Edwards
RP, CHC

Carlos Estevez
RP, COL

Carlos Martinez
SP/RP, STL

Carlos Torres
RP/SP, MIL

Carlos Villanueva
RP/SP, SD

Chad Bettis
SP, COL

Chad Qualls
RP, COL

Chase Anderson
SP, MIL

Chris Withrow
RP, ATL

Christian Friedrich
SP/RP, SD

Clayton Richard
RP/SP, CHC

Cody Reed
SP, CIN

Colin Rea
SP, SD

Corey Knebel
RP, MIL

Dan Straily
SP, CIN

Daniel Hudson
RP/SP, ARI

Daniel Stumpf
RP, PHI

Dario Alvarez
RP, ATL

David Hernandez
RP, PHI

David Phelps
RP/SP, MIA

Derek Law
RP, SF

Dominic Leone
RP, ARI

Dustin McGowan
RP/SP, MIA

Edubray Ramos
RP, PHI

Edwin Jackson
SP/RP, SD

Enrique Burgos
RP, ARI

Erik Goeddel
RP, NYM

Felipe Rivero
RP, WSH

Fernando Rodney
RP, MIA

Francisco Liriano
SP, PIT

George Kontos
RP, SF

Gerrit Cole
SP, PIT

Gio Gonzalez
SP, WSH

Gonzalez Germen
RP, COL

Grant Dayton
RP, LAD

Hansel Robles
RP, NYM

Hector Neris
RP, PHI

Hector Rondon
RP, CHC

Homer Bailey
SP, CIN

Hunter Cervenka
RP, ATL

Hunter Strickland
RP, SF

Ian Krol
RP, ATL

J.P. Howell
RP, LAD

Jacob Barnes
RP, MIL

Jacob deGrom
SP, NYM

Jaime Garcia
SP, STL

Jake Arrieta
SP, CHC

Jake Barrett
RP, ARI

Jake McGee
RP, COL

Jake Peavy
SP, SF

Jameson Taillon
SP, PIT

Jared Hughes
RP, PIT

Jarred Cosart
SP, MIA

Jason Hammel
SP, CHC

Jason Motte
RP, COL

Javier Lopez
RP, SF

Jeanmar Gomez
RP/SP, PHI

Jeff Locke
SP, PIT

Jeff Samardzija
SP/RP, SF

Jerad Eickhoff
SP, PHI

Jeremy Hellickson
SP, PHI

Jeremy Jeffress
RP, MIL

Jerry Blevins
RP, NYM

Jeurys Familia
RP, NYM

Jhan Marinez
RP, MIL

Jim Johnson
RP, ATL

Jimmy Nelson
SP, MIL

Joe Blanton
RP/SP, LAD

Joe Ross
SP, WSH

Joel De La Cruz
RP, ATL

John Lackey
SP, CHC

Johnny Cueto
SP, SF

Jon Gray
SP, COL

Jon Lester
SP, CHC

Jonathan Broxton
RP, STL

Jonathan Papelbon
RP, WSH

Jonathon Niese
SP, PIT

Jordan Lyles
SP, COL

Jorge De La Rosa
SP, COL

Jose Dominguez
RP, SD

Jose Fernandez
SP, MIA

Jose Urena
SP, MIA

Josh Collmenter
SP, ARI

Josh Osich
RP, SF

Josh Smith
SP, CIN

Juan Nicasio
SP/RP, PIT

Julio Teheran
SP, ATL

Julio Urias
SP, LAD

Jumbo Diaz
RP, CIN

Junior Guerra
SP/RP, MIL

Justin Grimm
RP/SP, CHC

Kendry Flores
RP, MIA

Kenley Jansen
RP, LAD

Kenta Maeda
SP, LAD

Kevin Quackenbush
RP, SD

Kevin Siegrist
RP, STL

Keyvius Sampson
SP, CIN

Koda Glover
RP, WSH

Kyle Barraclough
RP, MIA

Kyle Hendricks
SP, CHC

Logan Verrett
SP/RP, NYM

Louis Coleman
RP, LAD

Lucas Giolito
SP, WSH

Lucas Harrell
SP, ATL

Luis Avilan
RP, LAD

Luis Perdomo
RP, SD

Madison Bumgarner
SP, SF

Mark Melancon
RP, PIT

Matt Belisle
RP, WSH

Matt Bowman
RP, STL

Matt Cain
SP, SF

Matt Garza
SP, MIL

Matt Marksberry
RP, ATL

Matt Thornton
RP, SD

Matt Wisler
SP, ATL

Mauricio Cabrera
RP, ATL

Max Scherzer
SP, WSH

Michael Lorenzen
SP, CIN

Michael Wacha
SP, STL

Miguel Socolovich
RP, STL

Mike Dunn
RP, MIA

Mike Foltynewicz
SP, ATL

Mike Leake
SP, STL

Mike Mayers
SP, STL

Mike Montgomery
RP, CHC

Neftali Feliz
RP/SP, PIT

Nick Wittgren
RP, MIA

Noah Syndergaard
SP, NYM

Oliver Perez
RP/SP, WSH

Patrick Corbin
SP, ARI

Paul Clemens
RP, SD

Pedro Baez
RP, LAD

Pedro Strop
RP, CHC

Raisel Iglesias
SP, CIN

Randall Delgado
RP/SP, ARI

Robbie Ray
SP, ARI

Ross Ohlendorf
RP/SP, CIN

Ryan Buchter
RP, SD

Santiago Casilla
RP, SF

Scott Kazmir
SP, LAD

Sergio Romo
RP, SF

Seth Lugo
RP, NYM

Seth Maness
RP, STL

Seung Hwan Oh
RP, STL

Shawn Kelley
RP, WSH

Silvino Bracho
RP, ARI

Spencer Patton
RP, CHC

Stephen Strasburg
SP, WSH

Steven Matz
SP, NYM

Tanner Roark
SP/RP, WSH

Tom Koehler
SP, MIA

Tony Cingrani
RP/SP, CIN

Tony Watson
RP, PIT

Travis Wood
SP, CHC

Trevor Rosenthal
RP, STL

Tyler Anderson
SP, COL

Tyler Chatwood
SP/RP, COL

Tyler Clippard
RP, ARI

Tyler Glasnow
SP, PIT

Tyler Lyons
RP/SP, STL

Tyler Thornburg
RP/SP, MIL

Tyrell Jenkins
SP, ATL

Vincent Velasquez
RP, PHI

Wei-Yin Chen
SP, MIA

Will Smith
RP/SP, MIL

Yusmeiro Petit
RP/SP, WSH

Zac Curtis
RP, ARI

Zach Davies
SP, MIL

Zach Eflin
SP, PHI

Zach Rosscup
RP, CHC

Zack Godley
SP/RP, ARI

NL Batters

A.J. Ellis
C, LAD

A.J. Pierzynski
C, ATL

Adam Duvall
LF/1B, CIN

Adam Frazier
SS/LF, PIT

Adam Rosales
3B/2B, SD

Addison Russell
SS/2B, CHC

Adeiny Hechavarria
SS/3B, MIA

Adonis Garcia
3B/LF, ATL

Adrian Gonzalez
1B, LAD

Albert Almora Jr.
CF, CHC

Alberto Rosario
C, STL

Aledmys Diaz
SS/2B, STL

Alejandro De Aza
LF/CF, NYM

Alex Dickerson
RF, SD

Alexei Ramirez
SS, SD

Alexi Amarista
SS/3B, SD

Andres Blanco
SS/3B, PHI

Andrew McCutchen
CF, PIT

Andrew Toles
CF, LAD

Andy Wilkins
1B/3B, MIL

Angel Pagan
CF/LF, SF

Anthony Recker
C, ATL

Anthony Rendon
3B/2B, WSH

Anthony Rizzo
1B, CHC

Asdrubal Cabrera
SS, NYM

Ben Revere
LF/CF, WSH

Ben Zobrist
2B/LF, CHC

Billy Hamilton
CF, CIN

Brandon Barnes
CF/LF, COL

Brandon Belt
1B, SF

Brandon Crawford
SS, SF

Brandon Drury
LF/3B, ARI

Brandon Phillips
2B, CIN

Brandon Snyder
3B, ATL

Brett Wallace
1B/3B, SD

Bryce Harper
RF, WSH

Buster Posey
C/1B, SF

Cameron Rupp
C, PHI

Carlos Gonzalez
RF/LF, COL

Carlos Ruiz
C, PHI

Cesar Hernandez
2B/SS, PHI

Charlie Blackmon
CF/LF, COL

Chase d'Arnaud
SS/3B, ATL

Chase Utley
2B, LAD

Chris Carter
1B, MIL

Chris Heisey
CF/RF, WSH

Chris Johnson
1B/3B, MIA

Chris Owings
SS/CF, ARI

Chris Taylor
SS, LAD

Christian Bethancourt
C, SD

Christian Yelich
LF, MIA

Clint Robinson
1B/LF, WSH

Cody Asche
LF/3B, PHI

Cole Gillespie
LF/RF, MIA

Conor Gillaspie
3B, SF

Corey Seager
SS, LAD

Cristhian Adames
2B/SS, COL

Curtis Granderson
RF/CF, NYM

Daniel Descalso
2B/SS, COL

Daniel Murphy
2B/3B, WSH

Danny Espinosa
SS/2B, WSH

David Dahl
CF, COL

David Freese
3B, PIT

David Ross
C, CHC

Denard Span
CF, SF

Derek Dietrich
2B/3B, MIA

Derek Norris
C, SD

Dexter Fowler
CF, CHC

DJ LeMahieu
2B/3B, COL

Don Kelly
3B/RF, MIA

Elias Diaz
C, PIT

Ender Inciarte
CF/RF, ATL

Eric Fryer
C, PIT

Erick Aybar
SS, ATL

Eugenio Suarez
SS, CIN

Francisco Cervelli
C, PIT

Freddie Freeman
1B, ATL

Freddy Galvis
SS/3B, PHI

Giancarlo Stanton
RF, MIA

Gordon Beckham
2B/3B, ATL

Grant Green
2B/SS, SF

Greg Garcia
SS/2B, STL

Gregor Blanco
LF/CF, SF

Gregory Polanco
RF, PIT

Hernan Perez
3B/2B, MIL

Howie Kendrick
2B, LAD

Ichiro Suzuki
RF, MIA

Ivan De Jesus
2B/SS, CIN

Jace Peterson
2B/3B, ATL

Jacob Realmuto
C, MIA

Jake Elmore
1B/2B, MIL

Jake Lamb
3B, ARI

James Loney
1B, NYM

Jarrett Parker
RF, SF

Jason Heyward
RF, CHC

Javier Baez
3B/SS, CHC

Jay Bruce
RF, CIN

Jayson Werth
RF, WSH

Jean Segura
SS/2B, ARI

Jedd Gyorko
SS/2B, STL

Jeff Francoeur
RF/LF, ATL

Jeff Mathis
C, MIA

Jeremy Hazelbaker
CF/LF, STL

Jimmy Paredes
2B/DH, PHI

Joc Pederson
CF, LAD

Joey Votto
1B, CIN

John Jaso
1B/C, PIT

Jonathan Lucroy
C, MIL

Jonathan Villar
SS, MIL

Jordy Mercer
SS, PIT

Jose Lobaton
C, WSH

Jose Peraza
2B/SS, CIN

Jose Reyes
SS/3B, NYM

Josh Harrison
2B/3B, PIT

Juan Lagares
CF, NYM

Jung Ho Kang
3B/SS, PIT

Justin Turner
3B/2B, LAD

Kelly Johnson
LF/2B, NYM

Kirk Nieuwenhuis
LF/CF, MIL

Kolten Wong
2B, STL

Kris Bryant
3B/LF, CHC

Kyle Waldrop
CF, CIN

Mac Williamson
LF, SF

Maikel Franco
3B, PHI

Marcell Ozuna
CF, MIA

Mark Reynolds
1B/3B, COL

Martin Maldonado
C, MIL

Martin Prado
3B/2B, MIA

Matt Adams
1B, STL

Matt Holliday
LF/1B, STL

Matt Kemp
RF/CF, SD

Matt Szczur
RF/CF, CHC

Matthew Joyce
LF/RF, PIT

Melvin Upton
CF, SD

Michael Bourn
CF, ARI

Michael Conforto
LF, NYM

Michael Taylor
RF/CF, WSH

Miguel Montero
C, CHC

Miguel Rojas
SS/3B, MIA

Mike Freeman
RF/2B, ARI

Neil Walker
2B/3B, NYM

Nick Ahmed
SS, ARI

Nick Hundley
C, COL

Nick Markakis
RF, ATL

Nolan Arenado
3B, COL

Odubel Herrera
CF/2B, PHI

Paul Goldschmidt
1B, ARI

Peter Bourjos
RF/CF, PHI

Philip Gosselin
2B/3B, ARI

Ramiro Pena
2B/SS, SF

Ramon Cabrera
C, CIN

Ramon Flores
CF/LF, MIL

Randal Grichuk
CF/LF, STL

Rene Rivera
C, NYM

Rickie Weeks
2B, ARI

Ruben Tejada
SS, SF

Ryan Braun
LF/RF, MIL

Ryan Howard
1B, PHI

Ryan Raburn
LF/RF, COL

Ryan Schimpf
3B/2B, SD

Scooter Gennett
2B, MIL

Scott Van Slyke
LF/CF, LAD

Sean Rodriguez
1B/LF, PIT

Starling Marte
LF, PIT

Stephen Drew
2B/SS, WSH

Stephen Piscotty
RF/LF, STL

Thomas Pham
CF/LF, STL

Tommy Joseph
1B, PHI

Tommy La Stella
3B/2B, CHC

Tony Wolters
C, COL

Travis d'Arnaud
C, NYM

Travis Jankowski
RF/CF, SD

Trea Turner
SS, WSH

Trevor Brown
C, SF

Trevor Story
SS, COL

Tucker Barnhart
C, CIN

Tuffy Gosewisch
C, ARI

Tyler Goeddel
LF, PHI

Tyler Holt
CF/LF, CIN

Welington Castillo
C, ARI

Wil Myers
1B/CF, SD

Will Middlebrooks
3B, MIL

Willson Contreras
C/LF, CHC

Wilmer Flores
3B/2B, NYM

Wilson Ramos
C, WSH

Yadier Molina
C, STL

Yangervis Solarte
3B/1B, SD

Yasiel Puig
RF/CF, LAD

Yasmani Grandal
C, LAD

Yasmany Tomas
RF, ARI

Yoenis Cespedes
CF/LF, NYM

Zach Walters
3B/SS, LAD

Zack Cozart
SS, CIN

AL Pitchers

A.J. Griffin
SP, TEX

Aaron Loup
RP, TOR

Aaron Sanchez
SP/RP, TOR

Adam Warren
RP, NYY

Alex Colome
RP/SP, TB

Alex Wilson
RP, DET

Alexander Claudio
RP, TEX

Andrew Miller
RP, NYY

Anibal Sanchez
SP, DET

Anthony Ranaudo
SP/RP, CHW

Anthony Swarzak
RP, NYY

Austin Adams
RP, CLE

Blake Snell
SP, TB

Bo Schultz
RP, TOR

Brad Brach
RP, BAL

Brad Ziegler
RP, BOS

Brandon Kintzler
RP, MIN

Brett Cecil
RP, TOR

Brian Flynn
RP, KC

Bruce Rondon
RP, DET

Bryan Shaw
RP, CLE

Buddy Boshers
RP, MIN

Cam Bedrosian
RP, LAA

Carlos Carrasco
SP/RP, CLE

Carson Fulmer
RP, CHW

CC Sabathia
SP, NYY

Cesar Ramos
SP/RP, TEX

Chad Green
RP, NYY

Chasen Shreve
RP, NYY

Chaz Roe
RP, BAL

Chien-Ming Wang
SP/RP, KC

Chris Archer
SP, TB

Chris Devenski
RP/SP, HOU

Chris Ryan Young
SP, KC

Chris Sale
SP, CHW

Chris Tillman
SP, BAL

Clay Buchholz
SP, BOS

Cody Allen
RP, CLE

Cody Martin
RP, SEA

Cole Hamels
SP, TEX

Collin McHugh
SP/RP, HOU

Corey Kluber
SP/RP, CLE

Dallas Keuchel
SP/RP, HOU

Dan Jennings
RP, CHW

Dan Otero
RP, CLE

Daniel Coulombe
RP, OAK

Daniel Mengden
SP, OAK

Danny Duffy
RP/SP, KC

Danny Salazar
SP, CLE

Darren O'Day
RP, BAL

David Price
SP, BOS

David Robertson
RP, CHW

Dellin Betances
RP, NYY

Deolis Guerra
RP, LAA

Dillon Gee
RP/SP, KC

Donnie Hart
RP, BAL

Doug Fister
SP, HOU

Drew Pomeranz
SP/RP, BOS

Drew Smyly
SP, TB

Drew Storen
RP, TOR

Dustin Molleken
RP, DET

Dylan Bundy
RP, BAL

Dylan Floro
RP, TB

Edinson Volquez
SP, KC

Eduardo Rodriguez
SP, BOS

Edwin Diaz
RP, SEA

Enny Romero
RP, TB

Erasmo Ramirez
SP/RP, TB

Ervin Santana
SP, MIN

Felix Hernandez
SP, SEA

Fernando Abad
RP/SP, MIN

Fernando Salas
RP, LAA

Francisco Rodriguez
RP, DET

Heath Hembree
RP, BOS

Hector Santiago
SP, LAA

Henderson Alvarez
SP, OAK

Hisashi Iwakuma
SP/RP, SEA

Huston Street
RP, LAA

Ian Kennedy
SP, KC

Ivan Nova
SP/RP, NYY

J.A. Happ
SP/RP, TOR

J.C. Ramirez
RP, LAA

Jacob Turner
RP, CHW

Jake Odorizzi
SP, TB

James Paxton
SP/RP, SEA

James Shields
SP, CHW

Jason Grilli
RP, TOR

Jeff Manship
RP/SP, CLE

Jered Weaver
SP, LAA

Jesse Chavez
RP/SP, TOR

Jesse Hahn
SP, OAK

Jhoulys Chacin
SP, LAA

Joakim Soria
RP, KC

Joaquin Benoit
RP, SEA

Joe Biagini
RP, TOR

Joe Colon
RP, CLE

Joe Smith
RP, LAA

John Axford
RP, OAK

Jose Alvarez
RP/SP, LAA

Jose Quintana
SP/RP, CHW

Josh Tomlin
SP, CLE

Justin Verlander
SP, DET

Justin Wilson
RP, DET

Kelvin Herrera
RP, KC

Ken Giles
RP, HOU

Kendall Graveman
SP, OAK

Keone Kela
RP, TEX

Kevin Gausman
SP/RP, BAL

Kevin Jepsen
RP, TB

Kyle Crockett
RP, CLE

Kyle Gibson
SP, MIN

Kyle Lohse
SP, TEX

Kyle Ryan
RP/SP, DET

Lance McCullers
SP, HOU

Liam Hendriks
RP/SP, OAK

Lucas Luetge
RP, LAA

Luke Gregerson
RP, HOU

Luke Hochevar
RP/SP, KC

Marc Rzepczynski
RP, OAK

Marco Estrada
SP/RP, TOR

Marcus Stroman
SP, TOR

Mark Lowe
RP, DET

Martin Perez
SP/RP, TEX

Masahiro Tanaka
SP, NYY

Matt Albers
RP, CHW

Matt Andriese
SP/RP, TB

Matt Barnes
RP, BOS

Matt Boyd
RP/SP, DET

Matt Bush
RP, TEX

Matt Moore
SP, TB

Matt Shoemaker
SP, LAA

Michael Feliz
RP, HOU

Michael Fulmer
SP, DET

Michael Pineda
SP, NYY

Michael Tonkin
RP, MIN

Michael Ynoa
SP, CHW

Miguel Gonzalez
SP/RP, CHW

Mike Fiers
SP/RP, HOU

Mike Pelfrey
SP, DET

Mychal Givens
RP, BAL

Nate Jones
RP, CHW

Nate Karns
SP, SEA

Nathan Eovaldi
SP, NYY

Noe Ramirez
RP, BOS

Odrisamer Despaigne
SP, BAL

Pat Neshek
RP, HOU

Peter Moylan
RP, KC

R.A. Dickey
SP, TOR

Rich Hill
SP/RP, OAK

Richard Bleier
RP, NYY

Rick Porcello
SP, BOS

Ricky Nolasco
SP, MIN

Robbie Ross
RP, BOS

Roberto Osuna
RP, TOR

Ryan Dull
RP, OAK

Ryan Madson
RP, OAK

Ryan Pressly
RP, MIN

Sam Dyson
RP, TEX

Scott Feldman
SP/RP, HOU

Sean Manaea
SP, OAK

Shane Greene
SP/RP, DET

Shawn Tolleson
RP, TEX

Sonny Gray
SP/RP, OAK

Steve Cishek
RP, SEA

Steven Wright
RP, BOS

Taylor Rogers
RP, MIN

Tim Lincecum
SP, LAA

Tom Wilhelmsen
RP, SEA

Tommy Kahnle
RP, CHW

Tommy Layne
RP, BOS

Tommy Milone
SP, MIN

Tony Barnette
RP, TEX

Tony Sipp
RP, HOU

Trevor Bauer
SP/RP, CLE

Trevor May
RP, MIN

Tyler Duffey
SP, MIN

Tyler Skaggs
SP, LAA

Ubaldo Jimenez
SP, BAL

Vance Worley
SP, BAL

Vidal Nuno
RP, SEA

Wade Davis
RP/SP, KC

Wade LeBlanc
RP/SP, SEA

Wade Miley
SP, SEA

Will Harris
RP, HOU

Xavier Cedeno
RP, TB

Yordano Ventura
SP, KC

Yovani Gallardo
SP, BAL

Yu Darvish
SP, TEX

Zach Britton
RP/SP, BAL

Zach Duke
RP/SP, CHW

Zach Neal
RP, OAK

AL Batters

A.J. Reed
1B, HOU

Aaron Hicks
CF/LF, NYY

Aaron Hill
3B/2B, BOS

Abraham Almonte
CF/RF, CLE

Adam Eaton
RF/CF, CHW

Adam Jones
CF, BAL

Adam Lind
1B, SEA

Adrian Beltre
3B, TEX

Albert Pujols
1B, LAA

Alcides Escobar
SS, KC

Alex Bregman
SS, HOU

Alex Gordon
LF, KC

Alex Rodriguez
DH, NYY

Andrelton Simmons
SS, LAA

Andrew Romine
SS/3B, DET

Andy Burns
SS, TOR

Arismendy Alcantara
2B/3B, OAK

Austin Romine
C, NYY

Avisail Garcia
RF, CHW

Billy Butler
DH/1B, OAK

Bobby Wilson
C, TEX

Brad Miller
SS, TB

Brandon Guyer
LF/CF, TB

Brett Eibner
LF, KC

Brett Gardner
LF/CF, NYY

Brett Lawrie
2B/3B, CHW

Brian Dozier
2B, MIN

Brian McCann
C, NYY

Brock Holt
LF/2B, BOS

Bruce Maxwell
C, OAK

Bryce Brentz
LF, BOS

Byron Buxton
CF, MIN

Caleb Joseph
C, BAL

Cameron Maybin
CF, DET

Carlos Beltran
RF, NYY

Carlos Correa
SS, HOU

Carlos Gomez
CF, HOU

Carlos Perez
C, LAA

Carlos Sanchez
2B, CHW

Carlos Santana
1B, CLE

Chase Headley
3B, NYY

Cheslor Cuthbert
3B, KC

Chris Davis
1B/RF, BAL

Chris Gimenez
C, CLE

Chris Iannetta
C, SEA

Chris Parmelee
1B/RF, NYY

Christian Colon
SS/2B, KC

Coco Crisp
CF/LF, OAK

Colby Rasmus
LF/CF, HOU

Corey Dickerson
LF/CF, TB

Curt Casali
C, TB

Dae Ho Lee
1B, SEA

Daniel Nava
LF/RF, LAA

Danny Santana
RF/SS, MIN

Danny Valencia
3B/2B, OAK

Danny Worth
SS/2B, HOU

Dariel Alvarez
RF, BAL

Darwin Barney
2B/SS, TOR

David Ortiz
DH, BOS

Delino DeShields Jr.
CF, TEX

Devon Travis
2B, TOR

Didi Gregorius
SS, NYY

Dioner Navarro
C, CHW

Drew Butera
C, KC

Dustin Pedroia
2B, BOS

Eddie Rosario
LF/RF, MIN

Eduardo Escobar
SS, MIN

Eduardo Nunez
SS/3B, MIN

Edwin Encarnacion
1B, TOR

Elvis Andrus
SS, TEX

Eric Hosmer
1B, KC

Erik Gonzalez
SS, CLE

Evan Gattis
C, HOU

Evan Longoria
3B, TB

Ezequiel Carrera
LF/RF, TOR

Francisco Lindor
SS, CLE

Franklin Gutierrez
LF/CF, SEA

George Springer
RF/CF, HOU

Gregorio Petit
2B/3B, LAA

Hanley Ramirez
1B/LF, BOS

Hanser Alberto
SS/2B, TEX

Ian Desmond
LF/SS, TEX

Ian Kinsler
2B, DET

J.B. Shuck
RF/CF, CHW

J.J. Hardy
SS, BAL

Jackie Bradley
CF/RF, BOS

Jacoby Ellsbury
CF, NYY

Jake Marisnick
CF/RF, HOU

Jake Smolinski
LF/RF, OAK

James McCann
C, DET

Jared Hoying
CF, TEX

Jarrod Dyson
CF/RF, KC

Jarrod Saltalamacchia
C, DET

Jason Castro
C, HOU

Jason Kipnis
2B, CLE

Jed Lowrie
SS/2B, OAK

Jefry Marte
1B/3B, LAA

Jett Bandy
C, LAA

Ji-Man Choi
LF/1B, LAA

Joe Mauer
1B, MIN

Joey Rickard
CF/LF, BAL

Johnny Giavotella
2B, LAA

Jonathan Schoop
2B/3B, BAL

Jose Abreu
1B, CHW

Jose Altuve
2B, HOU

Jose Bautista
RF, TOR

Jose Iglesias
SS/3B, DET

Jose Ramirez
LF/SS, CLE

Josh Donaldson
3B, TOR

Josh Reddick
RF, OAK

Josh Thole
C, TOR

Juan Centeno
C, MIN

Juan Graterol
C, LAA

Juan Uribe
3B, CLE

Julio Borbon
CF, BAL

Junior Lake
LF/RF, TOR

Jurickson Profar
2B/SS, TEX

Justin Morneau
1B, CHW

Justin Smoak
1B, TOR

Justin Upton
LF/RF, DET

Kendrys Morales
DH/1B, KC

Kennys Vargas
1B, MIN

Ketel Marte
SS, SEA

Kevin Kiermaier
CF/RF, TB

Kevin Pillar
CF/LF, TOR

Khristopher Davis
LF, OAK

Kole Calhoun
RF, LAA

Kurt Suzuki
C, MIN

Kyle Seager
3B, SEA

Leonys Martin
CF, SEA

Leury Garcia
2B/SS, CHW

Logan Forsythe
2B, TB

Logan Morrison
1B/RF, TB

Lonnie Chisenhall
RF/3B, CLE

Luis Sardinas
SS/LF, SEA

Luis Valbuena
3B/2B, HOU

Luke Maile
C, TB

Manny Machado
3B/SS, BAL

Marcus Semien
SS/3B, OAK

Mark Teixeira
1B, NYY

Mark Trumbo
LF/1B, BAL

Marwin Gonzalez
1B/SS, HOU

Matt Davidson
3B, CHW

Matt McBride
RF/1B, OAK

Matt Wieters
C, BAL

Max Kepler
RF/CF, MIN

Melky Cabrera
LF, CHW

Michael Martinez
CF/2B, BOS

Michael Saunders
LF/CF, TOR

Miguel Cabrera
1B/3B, DET

Miguel Sano
RF/3B, MIN

Mike Aviles
2B/3B, DET

Mike Napoli
1B, CLE

Mike Trout
CF/LF, LAA

Mike Zunino
C, SEA

Mitch Moreland
1B, TEX

Mookie Betts
RF/CF, BOS

Nelson Cruz
RF/LF, SEA

Nick Castellanos
3B, DET

Nolan Reimold
RF/LF, BAL

Nomar Mazara
RF, TEX

Norichika Aoki
LF/RF, SEA

Omar Narvaez
C, CHW

Oswaldo Arcia
LF/RF, TB

Paulo Orlando
RF/LF, KC

Pedro Alvarez
1B/3B, BAL

Preston Tucker
LF, HOU

Rajai Davis
CF/LF, CLE

Robbie Grossman
LF, MIN

Robert Refsnyder
2B/1B, NYY

Roberto Perez
C, CLE

Robinson Cano
2B, SEA

Robinson Chirinos
C, TEX

Ronald Torreyes
3B/2B, NYY

Rougned Odor
2B, TEX

Russell Martin
C, TOR

Ryan Flaherty
3B/2B, BAL

Ryan Hanigan
C, BOS

Ryan Rua
LF/1B, TEX

Ryon Healy
3B/1B, OAK

Salvador Perez
C, KC

Sandy Leon
C, BOS

Seth Smith
LF/RF, SEA

Shawn O'Malley
SS/2B, SEA

Starlin Castro
2B/SS, NYY

Stephen Vogt
C/1B, OAK

Steve Pearce
LF/2B, TB

Steven Souza
RF, TB

Tim Anderson
SS, CHW

Tim Beckham
2B/SS, TB

Todd Cunningham
LF/CF, LAA

Todd Frazier
3B/1B, CHW

Travis Shaw
3B/1B, BOS

Troy Tulowitzki
SS, TOR

Tyler Collins
CF/LF, DET

Tyler Naquin
CF, CLE

Tyler Saladino
SS/3B, CHW

Victor Martinez
DH/1B, DET

Whit Merrifield
LF/1B, KC

Xander Bogaerts
SS/3B, BOS

Yonder Alonso
1B, OAK

Yunel Escobar
3B/SS, LAA